fbpx

Kodėl verta tapti NP?

Yra dvi priežąstys, kodėl verta tapti Nepriklausomu Herbalife partneriu:

1. Planuojate reguliariai pirkti Herbalife produktų sau ar savo artimiesiems, ir juos vartoti, todėl norite sutaupyti daugiau.

2. Įžvelgiate verslo galimybių su Herbalife produktais potencialą ir turite uždarbio tikslų.

1. Kaip sutaupysiu tapdamas nepriklausomu partneriu ir užsisakydamas produktų tiesiogiai iš Herbalife?

Visi Herbalife produktai turi savo rekomenduojamą mažmeninės prekybos kainą, už kurią rekomenduojama produktus pardavinėti. Šios kainos yra orientyras nuo kurio skaičiuojama Herbalife partnerio nuolaida.
Tapus nepriklausomu partneriu, iškart gaunama 25% nuolaida visiems produktams ir tai jau yra mažesnės išlaidos, nei perkant produktų iš kito nepriklausomo partnerio.

Nepriklausomi partneriai, rinkdami taškus už įsigytus produktus, gali pasiekti šiuos nuolaidų dydžius: 35%, 42%, 50%. Todėl yra galimybė pasiekti itin žemas produktų kainas savo užsakymams ir sutaupyti dar daugiau.

2. Kokios yra verslo galimybės su Herbalife produktais?

Herbalife nutrition yra 40 metų sėkmingai veikianti tinklinės prekybos kompanija, kuri gamina ekologiškus bei sveikus maisto produktus. Tokios kategorijos maisto produktai tampa vis populiaresni dėl didėjančios sveikatingumo tendencijos pasaulyje. Vis daugiau žmonių renkasi kokybiškus maisto produktus, nes rūpinasi savo organizmu. Rinka tokiems produktams yra didžiulė, todėl rasti susidomėjusių klientų nebus sunku.

Darbinė veikla šiame sektoriuje natūraliai skatina domėjimąsi sveika mityba, kūno priežiūra ir gera savijauta. Tuo pačiu tai yra misija edukuoti ir padėti kitiems jaustis geriau.

Uždarbio galimybės su Herbalife gali būti nuo lengvai pasiekiamo papildomo uždarbio laisvalaikiu iki išties įspūdingo reguliaraus pelno pasiekus ambicingų tikslų.

Jeigu norite sužinoti daugiau informacijos dėl galimybės tapti nepriklausomu Herbalife partneriu, susisiekite elektroniniu paštu info@lieknesni.lt

Nepriklausomu Herbalife partneriu galima tapti užsisakius Nepriklausomo Partnerio rinkinį.
Jį gavus, reikės užpildyti anketą, pasirašyti bendradarbiavimo sutartį ir registruotu paštu išsiųsti atgal į Herbalife regioninį biurą Rygoje.