fbpx

HERBALIFE PRODUKTŲ VARTOJIMAS

Kaip Herbalife Nutrition produktai padeda numesti svorio?

Herbalife produktai pasižymi labai mažu kalorijų skaičiumi, tačiau dideliu kiekiu baltymų, vitaminų ir mineralų. Pakeisdami 1 – 2 valgius per dieną, pavyzdžiui pusryčius ar vakarienę į Herbalife F1 kokteilį, bei kitus Herbalife produktus, svoris natūraliai turėtų kristi dėl susidariusio kalorijų deficito, tačiau organizmas išliks aprūpintas vitaminais, mineralais ir baltymais, kurie svarbūs raumenims.

* Prieš keičiant savo mitybos įpročius visada rekomenduojama pasitarti gydytoju ar dietologu.

Subalansuotos mitybos rekomendacija

Subalansuota mityba – tai neatsiejama sveiko gyvenimo būdo dalis. Nuo jos priklauso efektyvus organizmo darbas, gera savijauta ir emocinė būsena. Kitaip tariant, vidaus ir išorės harmonija, leidžianti visiškai mėgautis kiekviena diena!

Subalansuota mityba reiškia, kad su maisto produktais žmogus gauna jo organizmui reikalingą baltymų, riebalų, angliavandenių, vitaminų, mineralų, vandens ir skaidulinių medžiagų kiekį. Lietuvos gyventojai vartoja per daug riebalų ir valgo mažai daržovių bei vaisių.

Tinkamam mitybos racionui būdingi 5-6 valgymai per dieną. Jų reguliarumas ir trukmė tiek pat svarbūs, kaip ir tai, ką valgome. Dėl to reikia pasirūpinti ne tik pusryčių, pietų, vakarienės ir visų užkandžių laiku, bet ir jų sudėtimi. Tarpas tarp valgymų turi būti 2,5-3 valandos.

Subalansuoti Herbalife pusryčiai

Per pusryčius organizmas gauna energijos, kad galėtų pradėti naują dieną. Kokia ji bus, priklauso nuo valgomų produktų sudėties ir energinio potencialo. Jų misija labai svarbi: galutinai pažadinti organizmą, suteikti energijos kiekvienai ląstelei, paleisti veikti virškinimo sistemą, suteikti sotumo jausmą ir tuo pačiu neapsunkinti.

Tik pabudus, labai teigiamai mūsų organizmą veikia HERBAL ALOE GĖRIMAS, kuris palaiko daugelį organizmo fiziologinių funkcijų, įskaitant ir virškinimo, bei atstato  vandens pusiausvyrą.

Sekanti rekomendacija organizmo pažadinimui – ŽOLELIŲ ARBATOS GĖRIMAS, kuris grąžins tonusą ir suteiks energijos. Esant užterštam žarnynui, vidurių užkietėjimui, skaidulų trūkumui – patartina į ŽOLELIŲ ARBATOS GĖRIMĄ įmaišyti vieną šaukštą AVIŽŲ IR OBUOLIŲ SKAIDULINIŲ MEDŽIAGŲ. Tai palaikys efektyvią virškinimo sistemos veiklą ir mikrofloros mitybą.

Po maždaug valandos mėgavimosi gėrimais, kai atstatytas vandens ir organizmo energijos balansas, mes privalome papildyti energija savo trilijonus organizmo ląstelių visomis būtinomis maistinėmis medžiagomis, t.y. baltymais, gyvybiškai būtinais vitaminais ir mineralais, sudėtiniais angliavandeniais, skaidulomis, nesočiaisiais riebalais. Visa tai mes gausime su greitai paruošiamu, nekaloringu ir skaniu baltyminiu kokteiliu FORMULA 1, o norint gauti daugiau baltymų, papildomai į kokteilį dedame 1-3 šaukštus baltymų mišinio FORMULA 3.

Užkandis priešpiečiams

Praėjus maždaug 2,5-3 valandoms nuo pusryčių, valgomas užkandis. Rekomenduojama pirmoje dienos pusėje užkandžiui rinktis vaisius, viso grūdo košę, riešutus, „Herbalife Nutrition“ Formula 1 Express batonėlius, Baltyminius batonėlius, keptas sojų pupeles, bet pagal norą ir maisto toleravimą galimas ir natūralus jogurtas, varškė ir pan.

Pietūs

Pietūs – tai energijos papildymas. Organizmas jau išnaudojo visas maisto medžiagas, gautas iš ankstesnių valgymų. Jų nepapildydami, pradėsime vartoti kenksmingus užkandžius, kad energijos gautume iš cukraus. Kad organizmas gautų visų reikiamų medžiagų, o Jūs suvaldytumėte svorį, pietūs turi būti maistingi, juose turi būti daug baltymų ir ne per daug kalorijų.

Idealus sprendimas neriebi mėsa ar žuvis (geriau troškinta, virta, kepta orkaitėje, paruošta ant garų) su daug kuo įvairenių šviežių daržovių (dvi saujos). Taip pat tinka ankštinės daržovės, nedidelis kiekis troškintų daržovių. Gyvulinius baltymus turinčius produktus patartina valgyti be angliavandenių (ryžiai ir kitos kruopos, makaronai, duona, bulvės).

Užkandis pavakariams

Pavakariai valgomi praėjus maždaug 3 valandoms po pietų valgymo. Vaisiai, išskyrus greipfrutą, netinka. Renkamės riešutus, daržoves, kiaušinius, Formula 1 Express batonėlius, Baltyminius batonėlius, keptas sojų pupeles, pomidorų sriubą su bazilikais, natūralų jogurtą, varškę ir pan. Baltyminį maistą valgykime su šviežiomis daržovėmis.

Vakarienė

Vakarienei renkamės salotas su kuo daugiau lapinių daržovių, pagardintas nedideliu kiekiu mėsos, žuvies, sūrio, ankštinėmis daržovėmis, omletu arba daržovių troškiniu su pupelėmis. Taip pat labai tinka „Herbalife Nutrition“ kokteilis Formula 1, pomidorų sriuba su bazilikais, pagardinta daržovėmis, jūros gėrybėmis, mėsos kukuliais, ankštinėmis daržovėmis ir žalumynais.

Priklausomai nuo dienos ilgumo, galimas lengvas užkandis po vakarienės. Dėl mitybos rekomendacijų visada rekomenduojama pasitarti gydytoju ar dietologu.

Paskutinis valgymas 3-4 val. iki miego.

Herbalife produktų veiksmingumas įrodytas moksliniais tyrimais.
Daugiau informacijos: https://www.herbalife.lt/clinics/