fbpx
Akcija!

HERBALIFE PUSRYČIŲ PROGRAMA „IŠPLĖSTINĖ“

149.95  134.95 

GREITAI, NAUDINGAI IR BE NEREIKALINGŲ KALORIJŲ! DABAR JŪSŲ PUSRYČIAI BUS TIKRAI SUBALANSUOTI. SU HERBALIFE NUTRITION ĮGAUKITE ENERGIJOS VISAI DIENAI!
1. OPTIMALUS VANDENS VARTOJIMAS
Pradėkite dieną nuo gaivinamojo gėrimo iš koncentrato Herbal Aloekurio sudėtyje yra 40 % tikrųjų alavijų lapų sulčių, nėra jokių dirbtinių saldiklių ir dažiklių.
2. SUBALANSUOTA MITYBA
Baltyminis kokteilis Formula 1 pagamintas iš idealaus kokybiškų baltymų, skaidulinių medžiagų, vitaminų ir mineralų mišinio. 1 porcijoje baltyminio kokteilio Formula 1 yra 18 gramų baltymų¹, 25 rūšių vitaminų ir mineralų, 4 g skaidulinių medžiagų. Sudėtyje nėra glitimo, produktas tinka vegetarams. Kiekviena porcija – žingsnis subalansuotos mitybos link ištisą dieną!
3. RYTINIS PRABUDIMAS
Žolelių gėrimo sudėtyje yra 85 mg kofeino ir unikalaus komplekso Orange Pekoe, pagaminto iš tradicinės juodosios ir žaliosios arbatos, su dedešvų žiedų, kinrožių ir kardamonų sėklų ekstraktais.
4. PRIDĖKITE BALTYMŲ
Baltyminis mišinys Formula 3 padės racioną papildyti baltymais: vienoje porcijoje – 5 g sojų ir išrūgų baltymų, tik 23 kcal.
5. PRIDĖKITE SKAIDULINIŲ MEDŽIAGŲ
Avižų ir obuolių skaidulinių medžiagų gėrimas  padės gauti rekomenduojamą skaidulinių medžiagų paros normą – 25 g per dieną. Pakankamas tirpiųjų ir netirpiųjų skaidulinių medžiagų kiekis yra svarbus rūpinantis virškinimo sistema.
¹* 1 porcijoje, paruošus su 250 ml 1,5 % riebumo pieno.

 

SUBALANSUOTOS MITYBOS REKOMENDACIJA

 

 

Išvalyti
Produkto kodas: N/A Kategorija: